Pasiūlymas: kartingai ant ledo

Sporto varžybos bei kiti renginiai

RE: Pasiūlymas: kartingai ant ledo

Standartinė Tomas_as » 30 Kov 2008, 00:48

KArtas rašė:
Tomas_as rašė:
teko vaziuoti plytinej ziema ant sniego ir ledo. Jokiu ypatingu pojuciu nepaliko. Gal padangas blogas man uzdejo gal ka bet net normliai vaziuot buvo neimanoma, tik gaza spusteli ir iskart skersas eini ir galu apsisuki. Tiek ant sniego tiek ant slapo afalto. Greitis mazas, smaukymasis toks gaunasi ir tiek.. Va ant sauso asfalto tai kitas reikalas. Kai isvystai greiti tiesiosios pabaigoj 80 km/h. Cia as apie plytine jeigu ka, gal kitur kitaip.

Cia matavot kaip nors kad 80km/h ? Kazkaip man jie leciau atrodo vaziuoja kai viduj sedi :))

nematavau, bet esant sausai dangai laikant gaza dugna nuo tamtikros vietos uz tiesiosios su tais kartingais kurie ten yra dabar pasiekiamas panasus greitis. gal ne 80 gal 75.. trasos rekordas iveikimo apie 33 s, mano geriausias laikas buvo berods 36,7 gal ir nebuvau isvystes to maksimalaus greicio. koks skirtumas as apie ispudzius kalbu. jei leciau vaziuoji, tai leciau ir atrodo viduj :) http://www.kartodromas.lt/kart/index.php?file=apie_kartodroma.php
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė KArtas » 30 Kov 2008, 00:59

Tomas_as rašė:
KArtas rašė:
Tomas_as rašė:
teko vaziuoti plytinej ziema ant sniego ir ledo. Jokiu ypatingu pojuciu nepaliko. Gal padangas blogas man uzdejo gal ka bet net normliai vaziuot buvo neimanoma, tik gaza spusteli ir iskart skersas eini ir galu apsisuki. Tiek ant sniego tiek ant slapo afalto. Greitis mazas, smaukymasis toks gaunasi ir tiek.. Va ant sauso asfalto tai kitas reikalas. Kai isvystai greiti tiesiosios pabaigoj 80 km/h. Cia as apie plytine jeigu ka, gal kitur kitaip.

Cia matavot kaip nors kad 80km/h ? Kazkaip man jie leciau atrodo vaziuoja kai viduj sedi :))

nematavau, bet esant sausai dangai laikant gaza dugna nuo tamtikros vietos uz tiesiosios su tais kartingais kurie ten yra dabar pasiekiamas panasus greitis. gal ne 80 gal 75.. trasos rekordas iveikimo apie 33 s, mano geriausias laikas buvo berods 36,7 gal ir nebuvau isvystes to maksimalaus greicio. koks skirtumas as apie ispudzius kalbu. jei leciau vaziuoji, tai leciau ir atrodo viduj :) http://www.kartodromas.lt/kart/index.php?file=apie_kartodroma.php

Dabar to rekordo pasiekt sake neimanoma, kazka pareguliavo kad taip greit nevaziuotu :) jau tiesiosios viduryj burbuliuot pradeda mink nemynes ta gaza :)
Vartotojo avataras
KArtas

Standartinė Tomas_as » 30 Kov 2008, 01:01

na as vaziavau kazkas tokio ~ 2007 08 tai lygtai niekas man ten neburbuliavo dar..
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė andrius_wrx » 30 Kov 2008, 09:05

Ramigis rašė:
KArtas rašė:

Ramigi cia kalba buvo apie sportini kartinga ne apie ta kuri gali issinuomot.

tai tik patvirtina spejima apie saliskuma :) juk ne kiekvienam duoda toki....

nesu nei akcininkas nei savininkas :D
Pernai ta sportini zadejo nuomoti visiems norintiems, parodziusiems gera laika su rent kartu. Senai nebuvau, nezinau ar ta ideja igyvendinta.
Dar pries tai bandziau art kart'a.
Plytinej patys kartai tikrai geresni nei aukstadvary, taciau man asmeniskai visiskai neidomi trasa.
Ir prie ko cia saliskumas? ar as jums liepiu ar persu ideja butinai vaziuoti i aukstadvari?

P.S. rock klase - praktiskai galingiausia kartu klase.
P.P.S. siaip SSSR laikais, aukstadvario trasa iejo i TOP10 sajungos trasu.
Paskutinį kartą redagavo andrius_wrx 30 Kov 2008, 09:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
andrius_wrx

Standartinė Andrius555 » 30 Kov 2008, 15:39

Dėkui Èekui už labai gera kovą :))
Subaru Impreza WRX STI MY97
Vartotojo avataras
Andrius555

Standartinė Philasz » 30 Kov 2008, 16:20

Tomas_as rašė:

su kokiu kartingu cia taip?..nes kiek paciam teko vazinetis ir kiek sake,ju kartingai tiesios gale gal 60+ km/h isvysto,,
PARDUODU U/P,BABINA,laisvu ranku irangahttp://www.subaruklubas.com/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=7651&pid=122646#post_122646

DON'T DRINK AND DRIVE!
JUST SMOKE AND FLY... :)
Vartotojo avataras
Philasz

Standartinė Mindaugas » 30 Kov 2008, 17:42

maksimalus greitis iki 75km/h, ar tiesa nezinau, cia placiau http://www.kartodromas.lt/kart/index.php?file=apie_kartodroma.php
Vartotojo avataras
Mindaugas

Standartinė Andrius555 » 30 Kov 2008, 21:28

75km/h nebent pasispiriant :), šiandien pasivažinėjom plytinėj su tais naujais kartais,tai pasirodė,kad jie prisukti :),nes pirmosios tiesiosios gale jau pradeda dusti.Bet vistiek,smagu :). Kita kart reikės bandyt kažkaip iš 35 sekundžių išlipt :).

Bei apturėjau gražų paskraidyma per tas "baklaškes" pilnas vandens :))
Vartotojo avataras
Andrius555

Standartinė Tomas_as » 30 Kov 2008, 22:32

tai negi juos jau kazkaip prisuko? jei paziuret trasos schema tai gaza dugna galima sakyt laikydavau neatleisdamas jau uz 5 posukio iki pat 2 posukio ir kazkokio dusimo kad nebevaziuotu nesijausdavo... http://www.kartodromas.lt/kart/index.php?file=schema.php
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė Einimas » 31 Kov 2008, 12:41

Tie nauji kartai su ribotuvais.
Vartotojo avataras
Einimas

Standartinė xennon » 31 Kov 2008, 13:19

Be sansu ten pasimt 80 km/h su tais kartais. Duok dieve 60 paima... Stabdyt nebent po tiesiosios reik, daugiau gazas-dugnas.
xennon
Moderatorius

Standartinė Tomas_as » 31 Kov 2008, 13:48

na vaziuodamas naujais kartais ribotuvo nepajauciau, del greicio negaliu pasakyt "is akies" kiek tiksliai isvysciau taciau jie sako ir saite raso kad iki 75. O gazas-dugnas visos trasos tikrai nepravaziuosi :)
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė Andrius555 » 31 Kov 2008, 13:58

:) du posukiai kur reik prisistabdyt, 2 ir 4. Tomas_as ,tai ,kad labai jaučiasi tas ribotuvas tiesiosios gale toks "bumpsėjimas" prasideda :).
Vartotojo avataras
Andrius555

Standartinė andrius_wrx » 31 Kov 2008, 14:40

Einimas rašė:
Tie nauji kartai su ribotuvais.

visi kartai yra su ribotuvais.
andrius_wrx

Standartinė jaroslavas » 31 Kov 2008, 16:38

jo man liudna, aš apie kartus ant ledo, o jus apie 80 Km/h, ribotuvai, prifleimonote gerbemėji.
Moderatoriau, prašau pašalinti šia temą
Vartotojo avataras
jaroslavas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sportas ir Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias