Parama vaikams be tėvų

Sporto varžybos bei kiti renginiai

RE: Parama vaikams be tėvų

Standartinė witch555 » 17 Rgs 2007, 19:15

Begis rašė:
jaroslavas rašė:
Aš matau kad Jūs patys sau sugadinsit nuotaika ir nieko nebus. Prie tokio reikalo reikia eiti su noru. Dėl autobuso - daugelis bijos atsakomybės važti vaikus savo auto, tu irgi. Ka darisi jei vaikaiį Imprezos žiurės kaip ožis ant naujius vartus (na yra rusiškas pasakis)Prie ko parko administracija - nu nedaro jie labdaros supranti NEDARO. Mes galim. Jei sugebesim. Ir jei tokias nesamonės rašysi, ne geriau iš vis nerašyk. Ir nereikia palaikyti savo kolegu nuomonės tik tam kad palaikyti juos. Turėk savo nuomonėir busiu asmenybė.

nelabai noreciau, kad ant manes taip butu vaziuojama ir jeigu as pritariu savo kolegu nuomonei tai vadinasi mano nuomone irgi tokia. Atsakomybes vezti vaika tikrai nebijau, ir uz mane nespresk. Ir labai graziai prasau man nenurodinet ka as turiu rasyt o ko ne OK?

Gerbemieji Subaristai, gerbkite save, administratorius, moderatorius ir
kitus forumo dalyvius. Savo asmeninius santykius aiskinkites PM.
Norai būtini tam, kad gyvenimas nesustotų....
(S. Džonsonas)
Vartotojo avataras
witch555
Valdybos narys / Moderatorius

Nuotraukos: 12

Standartinė polly » 19 Rgs 2007, 18:35

o jus nenoretumete tiesiog nuvaziuoti, pavezinti vaikus, padovanoti simboliskas dovaneles ar pan. uzsakyti, kad kas iskeptu DIDELI subaru torta. manyciau, kad pradziai butu visai neblogai. O ateityje galima galvoti apie kazka rimtesnio.
Dauguma klubu panasiai daro. As pritariu tiems kurie sako, jog mes esame subaruklubas, o ne labdaros fondas, del to nemanau, kad turetume finansuoti vaiku keliones po visokius parkus ir pan. plius dar atsakomybe uz vazinejima su vaikais po miesta. Jei kas atsitiktu, butu labai daug problemu
Paskutinį kartą redagavo polly 19 Rgs 2007, 18:35. Iš viso redaguota 1 kartą.
polly

Standartinė polly » 24 Rgs 2007, 18:44

kodel sita tema numire?
polly

Standartinė witch555 » 24 Rgs 2007, 20:51

polly rašė:
kodel sita tema numire?

Sita tema tikrai nemire, todel prasom visu pasisakyt, jusu pasiulymai mums yra labai vertingi !!!
Norai būtini tam, kad gyvenimas nesustotų....
(S. Džonsonas)
Vartotojo avataras
witch555
Valdybos narys / Moderatorius

Nuotraukos: 12

Standartinė polly » 26 Rgs 2007, 20:27

kazodel visi tyli. siulykit pasiulimus.
polly

Standartinė jaroslavas » 28 Spa 2007, 19:07

Ar žiurėjot filmą "12"? Pabaigoje yra scena pasakanti (duodanti atsakimą) apie mūsų situacija. Man graudu ir liūdna. Jo gyvenam tik sau, kaip ir aš. Rytoj pervesiu 100 Lt
Vartotojo avataras
jaroslavas

Standartinė polly » 28 Spa 2007, 19:24

tai rengiam koki pasivazinejima ar ne?
polly

Standartinė polly » 28 Spa 2007, 19:33

as siulyciau padaryti vaikams pramoga, pavezinti su subarikais. pervezti per kokia trasa ar panasiai. Jus visi lakstot po karierus, ar nebutu gallima paimti kartu vaikus.
Arba laukti sniengo, ir tada bandyti kur nors juos su savimi pasiimti ir pravezti.
Jei bus geras ledas tada ant ezero ar pan.?
polly

Standartinė forester99 » 28 Spa 2007, 21:22

Sveki subaristai!Na idėja išties verta dėmesio ir ją palaikau kaip kad kas čia rašė visais keturiais+dar atsarginis bagažinėje.Daugelis mūsų(tame tarpe ir aš) kasdien prašvilpiame ne po dešimt Lt. niekams.Bet tai čia kiekvieno reikalas kur juos palikti.Todėl manau šiuo klausimu štai ką:jei mes darysime šį reikalą tik tam,kad užsidėti ''pliusiuką'' ar ''reklamą'',tai geriau visai nedaryti,bet jei pažiūrėsime į tai su meile,tai ir atsakas iš vaikų bus kitoks,gal ir ne iškarto.Tiesiog tai daryti ne iš savanaudiškų paskatų.Svarbiausia vaikų saugumas ir savijauta.Ir be extreem,bent jau pradžiai.Dar siūlyčiau susilaikyti nuo grynų pinigų,tiesiog suorganizuoti paprastą pasivažinėjimą.Aš prisijungiu.Galiu į Kauną,galiu į Vilnių,kadangi gyvenu centre.Sėkmės!
Vartotojo avataras
forester99

Standartinė andrius_wrx » 28 Spa 2007, 21:29

polly rašė:
as siulyciau padaryti vaikams pramoga, pavezinti su subarikais. pervezti per kokia trasa ar panasiai. Jus visi lakstot po karierus, ar nebutu gallima paimti kartu vaikus.
Arba laukti sniengo, ir tada bandyti kur nors juos su savimi pasiimti ir pravezti.
Jei bus geras ledas tada ant ezero ar pan.?

o ar vaikiskas kedutes visi turi?
ne taip lengva "pravezti" trasoje. Didele atsakomybe.
O siaip tai - jei labdara, tai turi buti ir pinigine israiska, ne tik pavezinimas. Jiems bus didesne nauda ir rubeliu ar zaislu, nei kad pradeginti tie litai benzinui.
andrius_wrx

Standartinė Juozas » 29 Spa 2007, 08:00

Gerbiami kolegos,
Mano asmenine nuomone.
Mes dar saves darniu ir rimtu klubu pavadinti negalime, o jau puolame tokias akcijas rengti.
asmeniskai as esu pries bet koki vaiku veziojima savo automobiliais.
ir apskritai si tema tapo nuomoniu karo aikstele.
Manau jog siemet tikrai nereiketu nieko organizuoti.
STI Type R
Juozas

Standartinė Philasz » 29 Spa 2007, 08:16

Jei norima gera valia kaip subaruklubas suorganizuoti kokia akcija,tai savanoriai gali prisideti prie to finansiskai.Paskui belieka nuspresti,ar tuos pinigus pervesti kokiai istaigai,ar is anksto susitarius su ja, atvezti kokiu zaislu,drabuzeliu,saldumynu ir pan..galima padaryti kazkokia prezentacija masinu,leist pasedet masinose.Vaikam pats bendravimas l. svarbu...o asmeniskai as neveziociau vaiku..neturiu nei vaikiskos kedute,nesu nei didelis profesionalas..
PARDUODU U/P,BABINA,laisvu ranku irangahttp://www.subaruklubas.com/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=7651&pid=122646#post_122646

DON'T DRINK AND DRIVE!
JUST SMOKE AND FLY... :)
Vartotojo avataras
Philasz

Standartinė xennon » 29 Spa 2007, 08:23

Kas nori, ir taip prisideda, IMO jokio skirtumo ar po kazkokio klubo veliava ateisi ar siaip...
xennon
Moderatorius

Standartinė Paulius » 29 Spa 2007, 08:27

Beveik oficiali Klubo Valdybos nuomone, jog Klubas dar nera ant tiek subrendes.
========================
Legacy 3.0R 180kW AT 2007
========================
Vartotojo avataras
Paulius

Standartinė Philasz » 29 Spa 2007, 08:28

2 xennon>neproteguoju jokiu klubu ar organizaciju..bet grupe zmoniu visad turi didesni efekta,nei pavieniai zmones..
PARDUODU U/P,BABINA,laisvu ranku irangahttp://www.subaruklubas.com/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=7651&pid=122646#post_122646

DON'T DRINK AND DRIVE!
JUST SMOKE AND FLY... :)
Vartotojo avataras
Philasz

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sportas ir Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių