Parama vaikams be tėvų

Sporto varžybos bei kiti renginiai

RE: Parama vaikams be tėvų

Standartinė amerikonas » 17 Rgs 2007, 05:14

Ką gi, standartinis pasirinkimas iš pramogų industrijos pasiūlymų...tam net nebūtina važiuoti SUBARU. Bet nuomonė yra nuomonė, galim ir nebūti kitokie
Paskutinį kartą redagavo amerikonas 17 Rgs 2007, 05:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
amerikonas

Standartinė stum » 17 Rgs 2007, 07:41

As palaikau nuomone, kad mes kaip Subaru klubas turime sugalvoti pramoga susijusia su Subaru automobiliais. Kaip mineta, prasilekti, tegul kas moka parodo kaip galima vairuoti gerai, po to, kartu uzkasti ir aptarti visa tai. O baseinas, ciuozykla - tegul direktore ten juos veda.
Beje, tokius susitikimus galima daryti 1-2 kartus i metus. Tarkim vasara/ziema kad butu galima parodyti Subaru galimybes ant skirtingos dangos. O kiekviena savaitgali kazkur vaikucius vestis... sorry, as manau, kad savo vaikui per mazai demesio skiriu, tai laisvus savaitgalius noriu pabuti su juo. Aisku, kas nori gali ir dazniau susitikineti su tais vaikuciais - jiems tik geriau...
ex-Outback H6 '01
Vartotojo avataras
stum

Standartinė Diego » 17 Rgs 2007, 11:11

stum rašė:
As palaikau nuomone, kad mes kaip Subaru klubas turime sugalvoti pramoga susijusia su Subaru automobiliais. Kaip mineta, prasilekti, tegul kas moka parodo kaip galima vairuoti gerai, po to, kartu uzkasti ir aptarti visa tai. O baseinas, ciuozykla - tegul direktore ten juos veda.
Beje, tokius susitikimus galima daryti 1-2 kartus i metus. Tarkim vasara/ziema kad butu galima parodyti Subaru galimybes ant skirtingos dangos. O kiekviena savaitgali kazkur vaikucius vestis... sorry, as manau, kad savo vaikui per mazai demesio skiriu, tai laisvus savaitgalius noriu pabuti su juo. Aisku, kas nori gali ir dazniau susitikineti su tais vaikuciais - jiems tik geriau...

Pritariu stum ir Pauliui. Mes gi subaruklubas, ne labdaros organizacija. Tokios tegul ir veda i Akropolius, baseinus ar ciuozyklas, ar perka flomasterius, megztinius. Ir dabar dar surinkti pinigus kazkam (direktorei?) uz kazka, ar tai baseina, ar dar ka as nelabai sutinku. Manau, mes patys vaikams turime suorganizuoti pramoga. Ir tikrai uztektu 1-2 kartus per metus tokiu pramogu.
WRX
Vartotojo avataras
Diego
Moderatorius

Standartinė stum » 17 Rgs 2007, 12:30

Beje, reiketu ir apie toki dalyka padiskutuoti - jei vaikus i taska A vezames su savo auto, neduok Dieve koks eismo ivykis, galime tureti problemu. Ir aplamai, reikia kad kartu butu atsakingas asmuo is vaiku namu. Atsitiks kas nors su vaiku (isbegs i gatve ir po auto, epilepsijos priepuolis, uzsprings maistu, susimus tarpusavyje) - bus problemu.
Gal as cia kiek paranojiskai, bet zinot kaip buna - norejosi kaip geriau, o gavosi kaip visada.
ex-Outback H6 '01
Vartotojo avataras
stum

Standartinė Diego » 17 Rgs 2007, 13:21

Teisingai, stum, kalbi. Èia tikrai labai rimtas reikalas ir į tai reikia atsakingai pažiūrėti. Saugiai pravesti renginį vaikams ne vaikų žaidimai.
WRX
Vartotojo avataras
Diego
Moderatorius

Standartinė Einimas » 17 Rgs 2007, 14:17

jaroslavas rašė:
Supranti kai aš buvau pas direktorė, ji pasakė kad turi sąrašą ko vaikai nori. Ka tu minėjai jie tikrai kaip savo norą neužrašė. Pirmos vietos buolingas, pizza, čiožikla. Ten nedaug yra mokančiu vairuoti. Prašau laikitis mano ir direktorės nuomonės.
Su pergalė!

jiems atrodo kad tai ipatinga ir graudo kad jie to negauna, bet man asmeniskai labiau masinos patinka nei wici ir manau kad peragave picos ir subaro rinktusi subara
Paskutinį kartą redagavo Einimas 17 Rgs 2007, 14:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Einimas

Standartinė Cekas » 17 Rgs 2007, 14:19

Pritariu ir Diego ir Stum, turim kazka su subaru padaryt, nes jei tik pinigus duosim, tai prie ko cia musu klubas. Ir dar, priziuret pramogu parke as ju nenoreciau, nes kiek esu girdejes nelabai jie klauso ir susitart su jais sunkoka, o tie norai tai man atrodo cia gali irgi but dalis direktores nuomone, jie gal ir ko nors kito nori, tik siti norai gal direktorei priimtiniausi ir paprastesni...
ir ta laika kada mes busim su jais pilnai uz juos atsakom
Paskutinį kartą redagavo Cekas 17 Rgs 2007, 14:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Impreza '06 2.5 WRX
Vartotojo avataras
Cekas
Klubo narys

Standartinė Einimas » 17 Rgs 2007, 14:20

Cekas rašė:
Pritariu ir Diego ir Stum, turim kazka su subaru padaryt, nes jei tik pinigus duosim, tai prie ko cia musu klubas. Ir dar, priziuret pramogu parke as ju nenoreciau, nes kiek esu girdejes nelabai jie klauso ir susitart su jais sunkoka, o tie norai tai man atrodo cia gali irgi but dalis direktores nuomone, jie gal ir ko nors kito nori, tik siti norai gal direktorei priimtiniausi ir paprastesni...

tikrai taip ir gali but "paprastesni"
Vartotojo avataras
Einimas

Standartinė jaroslavas » 17 Rgs 2007, 15:16

1. Pinigų jiems niekas nuduoda - mes organizojam pagal vaikų norus ir patis sumokam
2. Taip kad savo ipatingas mašinas parodyti tai tikrai reikia ( apie tai minėjau)
3. Atsakomybė ir mane baugina - gal autobusą pasamdyti ir su auklėtojoms (čia jums pritariu)
4. Direktorė pasiūlė gera skatinimo sistema, čia kaip vienų šuvių du zuikius. Supraskit - mes bandisime dalyvauti mokymo procese, o ne tik labdara
5. Kaž kas rašė kas 1-2 savaitės daryti labdara su vaikais pabuti - gal pabandom viena karta, po to kas tik nori.
Vartotojo avataras
jaroslavas

Standartinė Begis » 17 Rgs 2007, 15:24

Nu as irgi palaikau ta nuomne, kad turi buti laikas praleistas su subaru ir veikais, direktores nuomone man pvz. visiskai neidomi, manau, kad neisiklauso i visu vaiku nuomone. To parko niekas nenugriaus, tegul parko administracija daro tokia akcija.
O pasiulymas vaziuoti autobusu yra truputi jukingas, kas turi 40 vietu SUBARU? neturi niekas? Tai tada kuo cia isvis deta si masina?
http://www.dpak.lt - IT sistemu prieziura, bei prekyba kompiuterine technika.
http://www.muzikosgarsai.lt - mylintiems muzika :)
Subaru Legacy, 2010 metu automobilis.
Lada 2106, 1.6L, Old edition
Begis

Standartinė jaroslavas » 17 Rgs 2007, 15:41

Aš matau kad Jūs patys sau sugadinsit nuotaika ir nieko nebus. Prie tokio reikalo reikia eiti su noru. Dėl autobuso - daugelis bijos atsakomybės važti vaikus savo auto, tu irgi. Ka darisi jei vaikaiį Imprezos žiurės kaip ožis ant naujius vartus (na yra rusiškas pasakis)Prie ko parko administracija - nu nedaro jie labdaros supranti NEDARO. Mes galim. Jei sugebesim. Ir jei tokias nesamonės rašysi, ne geriau iš vis nerašyk. Ir nereikia palaikyti savo kolegu nuomonės tik tam kad palaikyti juos. Turėk savo nuomonėir busiu asmenybė.
Vartotojo avataras
jaroslavas

Standartinė stum » 17 Rgs 2007, 15:45

Susikirto nuomones :) Tai gerai. Taip gimsta TIESA ;)
ex-Outback H6 '01
Vartotojo avataras
stum

Standartinė jaroslavas » 17 Rgs 2007, 15:54

Tuo ir siekiama...
Vartotojo avataras
jaroslavas

Standartinė Begis » 17 Rgs 2007, 16:41

jaroslavas rašė:
Aš matau kad Jūs patys sau sugadinsit nuotaika ir nieko nebus. Prie tokio reikalo reikia eiti su noru. Dėl autobuso - daugelis bijos atsakomybės važti vaikus savo auto, tu irgi. Ka darisi jei vaikaiį Imprezos žiurės kaip ožis ant naujius vartus (na yra rusiškas pasakis)Prie ko parko administracija - nu nedaro jie labdaros supranti NEDARO. Mes galim. Jei sugebesim. Ir jei tokias nesamonės rašysi, ne geriau iš vis nerašyk. Ir nereikia palaikyti savo kolegu nuomonės tik tam kad palaikyti juos. Turėk savo nuomonėir busiu asmenybė.

nelabai noreciau, kad ant manes taip butu vaziuojama ir jeigu as pritariu savo kolegu nuomonei tai vadinasi mano nuomone irgi tokia. Atsakomybes vezti vaika tikrai nebijau, ir uz mane nespresk. Ir labai graziai prasau man nenurodinet ka as turiu rasyt o ko ne OK?
Paskutinį kartą redagavo Begis 17 Rgs 2007, 16:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
http://www.dpak.lt - IT sistemu prieziura, bei prekyba kompiuterine technika.
http://www.muzikosgarsai.lt - mylintiems muzika :)
Subaru Legacy, 2010 metu automobilis.
Lada 2106, 1.6L, Old edition
Begis

Standartinė jaroslavas » 17 Rgs 2007, 17:04

Supranti aš buvau vaikų namuose, nors kai ka nuveikiau, o tu gerbiamasis žemini mane taip rašydamas. Svarbu bet ka parašyti, kad tik nuomonė skirtusi nuo autoriaus. Man vis tik 32 metai ir iš ju 10 metų projektų organizavimas ir vykdymas. Nepik. Aš dedu pastangas šiam reikalui, ir taip tu man sugadinai reikalą. Abėjoju ar kas nors kitas užsiims, taip ir liks forumo pavidalų.
Vartotojo avataras
jaroslavas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sportas ir Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių