Stabdymo galia ir t.t..

Stabdymo galia ir t.t..

Standartinė Chulio » 21 Geg 2010, 07:25

kad jau prasnekom apie TA, tai paklausinesiu ir as.
Vakar buvau TA, labiausia man rupejo stabdziai.
Tuvlitos stendas parode 2.4kN priekis ir 2.1 (ar tai 2.2)kN galas. Diskai oem, kaladeles kazkokios ale "japoniskos" pirktos acuroj (~170LTL priekis+galas).
Tokios stabdymo jegos jauciu gerokai per mazai 4+2pot? ar puse velnio?
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Re: Paplepėjimai apie viską

Standartinė Tomas_as » 21 Geg 2010, 08:13

Chulio rašė:kad jau prasnekom apie TA, tai paklausinesiu ir as.
Vakar buvau TA, labiausia man rupejo stabdziai.
Tuvlitos stendas parode 2.4kN priekis ir 2.1 (ar tai 2.2)kN galas. Diskai oem, kaladeles kazkokios ale "japoniskos" pirktos acuroj (~170LTL priekis+galas).
Tokios stabdymo jegos jauciu gerokai per mazai 4+2pot? ar puse velnio?

Mazai. Kazkada domejausi kitu masinu rezultatais tai pagal tai vertinu.
Jau kazkada minejau, pas mane su 4pot ir hawk hp+(460 lt priekis) priekyje buvo 3.4 ir 3.5 kN ; gale su USDM 1pot ir hawk hps -2.0 ir 2.2 kN.
Su stock usdm 2pot priekis buvo ~2.8 kN.
Zinau pas ka su brembo ferodo ds 2500 priekis buvo prasciau uz 3.0 bet gal tos kalades tik ikaitintos gerai griebia(?) :roll:
Manau greiciausiai problema tavo tose "japoniskose" pigiose kaladese. Na arba suportus laikas perrinkt.
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė Chulio » 21 Geg 2010, 08:40

Tomas_as rašė:...........................................................
Manau greiciausiai problema tavo tose "japoniskose" pigiose kaladese. Na arba suportus laikas perrinkt.

"japoniskos" kalades ir man itartinos, bet tada ir taip islaidu turejau, tai emiau pirmas pasitaikiusias.
Suportai (visi) rudeni perrinkti. Dar tokiu minciu turejau, kad gali buti kaltas atmosferiko pagrindinis cilindras.
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Standartinė andrius_wrx » 21 Geg 2010, 08:43

Ka jus snekat? nezinot kaip dirba stabdziu stendai, o kuriat teorijas.
Stabdziu stendas neparodo 100% kokia jiega stabdziai stabdo. Skirtingi stendai, rodo skirtingai. Stendas rodo prie kokios jegos stendas uzsiblokuoja.
Esme ta, kad TA ziuri stabdziu efektyvuma procentais bei tarp ratu skirtuma procentais. Asies efektyvumas turi buti ne maziau nei 50%, o apskaiciuojamas jis taip:
(ratu jegos suma)/asies svorio * 100. Pvz jei stendas rodo priekiniu jegas 2.2 ir 2.2 kN, vidutinio lengvojo automobilio priekines asies apkrova yra apie 700kg. tai gaunam taip: (2,2+2,2) / 7 * 100 = 63%. Viskas, daugiau TA darbuotojams niekas nerupi.
andrius_wrx

Standartinė Chulio » 21 Geg 2010, 08:48

andrius_wrx rašė:Ka jus snekat? nezinot kaip dirba stabdziu stendai, o kuriat teorijas.
Stabdziu stendas neparodo 100% kokia jiega stabdziai stabdo. Skirtingi stendai, rodo skirtingai. Stendas rodo prie kokios jegos stendas uzsiblokuoja.
Esme ta, kad TA ziuri stabdziu efektyvuma procentais bei tarp ratu skirtuma procentais. Asies efektyvumas turi buti ne maziau nei 50%, o apskaiciuojamas jis taip:
(ratu jegos suma)/asies svorio * 100. Pvz jei stendas rodo priekiniu jegas 2.2 ir 2.2 kN, vidutinio lengvojo automobilio priekines asies apkrova yra apie 700kg. tai gaunam taip: (2,2+2,2) / 7 * 100 = 63%. Viskas, daugiau TA darbuotojams niekas nerupi.

Andriau, eilini karta neperskaites visko atsakineji. Mes nesnekam kas rupi TA, cia kalba konkreciai apie stabdymo jega, o kiloNiutonas ir Afrikoj kiloNiutonas. Jei stendai geri (gerai veikiantys), tai kN skales ant bet kurio stendo turi rodyti ta pati.
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Standartinė Tomas_as » 21 Geg 2010, 08:52

andrius_wrx rašė:Ka jus snekat? nezinot kaip dirba stabdziu stendai, o kuriat teorijas.

Zinau kaip veikia. Ir zinau kas rupi TA. I diskusijas apie tiksluma nesivelsim. Bet jei rodo rato stabdymo jega kN tai ji panasiai tokia ir yra.
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė Tomas_as » 21 Geg 2010, 08:55

Chulio rašė:kaltas atmosferiko pagrindinis cilindras.

Gali buti, bet pas tave galas visai norma.
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė andrius_wrx » 21 Geg 2010, 09:00

Tomas_as rašė:

Zinau kaip veikia. Ir zinau kas rupi TA. I diskusijas apie tiksluma nesivelsim. Bet jei rodo rato stabdymo jega kN tai ji panasiai tokia ir yra.

chulio ir tomai, DAR KARTA PERSKAITYKIT MANO POSTA IKI GALO.

Stendas rodo prie kokios jegos stendas uzsiblokuoja

P.S. jei noretumet suzinoti realia stabdymo jega, reiktu dar labiau priekine asi apkrauti, nes stabdant masinos priekis sunkeja. Pamastykit :wink:
andrius_wrx

Standartinė andrius_wrx » 21 Geg 2010, 09:04

Mano wrx su wilwood 6 pot irgi rode ant stendo 2.5 kN ir ka? neefektyvus stabdziai?
O apie galinius isvis negalima nieko spresti, kadangi gale yra jegos reguliatorius.
andrius_wrx

Standartinė paulikas » 21 Geg 2010, 09:11

va va... mano 4+2pot irgi rode apie 2.7 prieky ir 2.4 gale (jei gerai pamenu), tai nebuvo kur akiu det is gedos, kai is paskos uzvarytas kazkoks dyzelinis opelis virs 3 ten pristabde...

po to kokia savaite ramiai miegot negalejau... :?
colt czt 1.5 turbo :twisted:
Vartotojo avataras
paulikas

Standartinė Chulio » 21 Geg 2010, 09:56

andrius_wrx rašė:.............................., nes stabdant masinos priekis sunkeja. Pamastykit :wink:

Kas taip tai taip
andrius_wrx rašė:P.S. jei noretumet suzinoti realia stabdymo jega, reiktu dar labiau priekine asi apkrauti,
...................................

Tokiu budu stabdymo jega didetu didejant apkrovimui, t.y. didejant "virtualiam" greiciui. Pasiekus "virtualu" greiti, kuris yra ribinis konkretiems stabdziams, stabdymo jega pradetu mazeti.
Krieve gautusi panasiai kaip dyno stendo...
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Standartinė andrius_wrx » 21 Geg 2010, 09:57

Chulio rašė:
andrius_wrx rašė:.............................., nes stabdant masinos priekis sunkeja. Pamastykit :wink:

Kas taip tai taip
andrius_wrx rašė:P.S. jei noretumet suzinoti realia stabdymo jega, reiktu dar labiau priekine asi apkrauti,
...................................

Tokiu budu stabdymo jega didetu didejant apkrovimui, t.y. didejant "virtualiam" greiciui. Pasiekus "virtualu" greiti, kuris yra ribinis konkretiems stabdziams, stabdymo jega pradetu mazeti.
Krieve gautusi panasiai kaip dyno stendo...

As pasikartosiu dar karta: TA stabdziu stendai neparodo realios stabdymo jegos. Ar sunku tai suprasti?
andrius_wrx

Standartinė mariuzs » 21 Geg 2010, 10:02

paulikas rašė:va va... mano 4+2pot irgi rode apie 2.7 prieky ir 2.4 gale (jei gerai pamenu), tai nebuvo kur akiu det is gedos, kai is paskos uzvarytas kazkoks dyzelinis opelis virs 3 ten pristabde...

po to kokia savaite ramiai miegot negalejau... :?

nesiparink, kaip ir andrius minėjo, nuo svorio priklauso, opelio gi priekinė ašis bus sunkesnė nei tavo :D
"05 lgt 5eat sportswagon
Vartotojo avataras
mariuzs

Standartinė Tomas28 » 21 Geg 2010, 10:10

Aš žinau, kad stabdo realiomis sąlygom gerai ir dėl tu skaičiuku nesiparinu :)
ready, steady, b00st... :D
Vartotojo avataras
Tomas28

Re: Stabdymo galia ir t.t..

Standartinė Chulio » 21 Geg 2010, 10:47

Realiomis salygomis ir pas mane neblogai stabdo. Smagiai "isiminejant" posuki mieste, ar nusukinejant nuo magistrales (nuo ~135km/h pristabdymas iki ~60km/h) - malonumas, lyginant su 1+1pot buvo darbas :mrgreen:

P.S. moderatoriams: manau neverta cia buvo padaryti nauja tema, reikejo palikti "paplepejimu" temoje...
Paskutinį kartą redagavo Chulio 21 Geg 2010, 10:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Kitas

Grįžti į Pakaba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias