Outback ir žiema: kokius ratus/padangas renkatės?

Outback ir žiema: kokius ratus/padangas renkatės?

Standartinė zaliasmiskas » 23 Spa 2008, 11:40

Sveiki,

Taigi, kas kokius ratus ir padangas renkatės žiemai? Kokie išmatavimai tinka? Pasiklausius oficialių atstovų, tai susidaro įspūdis, kad jei koks nors išnešimas neatitiks milimetrais, tai nebegalioja garantija...
zaliasmiskas

RE: Outback ir žiema: kokius ratus/padangas renkatės?

Standartinė OutbackH6 » 24 Spa 2008, 23:15

Ðiemet rinktis nebereikia, pernai išsirinkau. Þiemai R16. Ratlankius ėmiau naujus iš Autoerdvės. Turėjo bent kelis modelius orginalius Subaru. Kainos nuo 370 iki 600+ už vnt. Pats pirkau tuos pigesnius. Išvaizda neypatinga, bet išmatavimai visi tiko tiksliai, jokių įdėklų centrinei skylei nereikėjo. Išnešimas buvo toks kokio reikia (o kokio reikia nebepamenu :) ). Skylės dangtelis su Subaru ženklu :)

Padangos Nokian Hakapelita. Nepigios, bet tikrai geros.
OutbackH6

Standartinė arunasz » 25 Spa 2008, 13:01

R16 ET42 (orignalus vasariniai yra R17 ET48) skardiniai, uzstampuota VW Audi zenkliukas :) Bandziau uzdet tiek ant priekio, tiek ant galo - tinka. Priekyje is tikruju tarpelis jau nedidelis lieka nuo supporto, gal koks 8-10mm, bet isnesimas siuo atveju ne prie ko, net jei ir didesnis butu - nepadetu. Padangos Dunlop Graspic DS2.
Vartotojo avataras
arunasz

Nuotraukos: 1

Standartinė zulu » 26 Spa 2008, 17:51

pirkau Nankang SV-1 su tokiom atvazinejes buvau su kita avto tai likau patenkintas kaina ir kokybe. mausiu ant OR 17'' 225/55 kaina 300lt ratas
Vartotojo avataras
zulu

Standartinė evilkas » 26 Spa 2008, 19:19

Praeita žiemą atvažinėjau su Nokian H4, labai patenkintas.
-----------------------------------
2002 Outback H6-3.0 LLBean
1967 GAZ-69 Kolchoz Edition
Vartotojo avataras
evilkas

Standartinė SSharky » 27 Spa 2008, 08:18

Nuo pernai turiu nokian RSI, biski per minkstos musu ziemoms..
'07 2.5MT OUTBACK
'79 Volvo 242GT
Vartotojo avataras
SSharky

Standartinė FlyinRegie » 27 Spa 2008, 09:38

Nusipirkau skardinius 15", gariūnuose po 80lt - nauji. Padangos Dunlop Graspic DS2 205/70. Patikrinau - ratlankiai tinka pagal skyles ir atstumą nuo suporto priekyje,gale net nešovė galvon tikrint :) žiūrėsim kai apausiu ar viskas ok. Padangos išmiera parašyta ant durelių "stoikės", tinka ir 215/65 R15.

(Outbackas - 2000m)
Vartotojo avataras
FlyinRegie

Standartinė Minas » 05 Lap 2008, 18:23

Neseniai pirkau Dunlop M3 (ant R17) bet kol dar salnu/sneigo nebuvo tai ir ispudziu nera
Minas

Standartinė Alko » 09 Lap 2008, 18:41

kADANGI PARDAVIAU SAVO OUTBACKÀ, GALIU PASIÛLYTI ÞIEMINIUS 16" LIETUS RATUS SU NOKIAN PADANGOMIS. PADANGOS 205/60/16. YRA VISI VARÞTAI.
Alko

Standartinė arunasz » 16 Lap 2008, 01:13

siandien uzsidejau jau ant masinos tas Graspic DS2, tai ant slapio asfalto sux visiskas. Buvau priprates, kad stabdo super su vasarinem, o sitos ciuozia, na tiksliau abs isijungia :( Nors kiek pamenu, cia su daugeliu zieminiu taip. Reiks priprast ir tiek, saugesnius atstumus palaikyt.
Vartotojo avataras
arunasz

Nuotraukos: 1

Standartinė zzzubarruu » 16 Lap 2008, 01:22

arunasz rašė:
siandien uzsidejau jau ant masinos tas Graspic DS2, tai ant slapio asfalto sux visiskas. Buvau priprates, kad stabdo super su vasarinem, o sitos ciuozia, na tiksliau abs isijungia :( Nors kiek pamenu, cia su daugeliu zieminiu taip. Reiks priprast ir tiek, saugesnius atstumus palaikyt.

ciuozia ne del slapio asfalto o del temperaturos, mano yokohama irgi kai virs +5 ciuozineja. kuo salciau tuo labiau kimba prie kelio. tad laukiam atsalimo.
Vartotojo avataras
zzzubarruu

Standartinė jaroslavas » 16 Lap 2008, 10:18

arunasz rašė:

pas mane tokios pat. Priprasi. Jos labai minkštos ir tikrai blogiausios ant šlapio asfalto kai yra pliusinė temperatura. Dar jos nelabai purvui tinka, greitai užšikimša grioveliai
Vartotojo avataras
jaroslavas

Standartinė FlyinRegie » 21 Lap 2008, 13:46

arunasz rašė:

Pas mane su Graspic DS2 vyksta tas pats, smagiai slidinėja, ten kur vasarinės NIEKADA neslysdavo. Kita vertus, pas mane jos naujos tai gal kai prisitrins, truputį geriau elgsis. Plius, jos skirtos "gerai" žiemai, o ne šlapiam asfaltui pliusinėj temperatūroj.
Vartotojo avataras
FlyinRegie

Standartinė Blaivas » 21 Lap 2008, 14:16

Pernai emiau Dunlop SP Wintersport 3D. Moviau ant tu paciu lietnyku, kaip ir vasarines kad buvo. Slysta tik ant ledo ir sniego. Siandien ryte specialiai pabandziau - ant dregno asfalto ABS veikia tik esant labai dideliam ekstrymui. Siaip esu labai patenkintas jomis.

Tik niekaip nesuprantu - kam montuoti ziemines padangas ant kitu ratlankiu? Taupumas netinka - saugot gaunasi brangiau, plius ratlankiu kaina. Itariu, kad cia ateje nuo senu skardiniu ratlankiu ir prastu lietnyku, kurie ziema rudija. Bet dabar kam? Aisku, turiu galvoj stock'inius ratus. Kur yra low-profile'as, ten viskas aisku.
Jau 8 metus sergu...
Vartotojo avataras
Blaivas

Standartinė wzikas » 21 Lap 2008, 14:24

tuoj argumentuos tuom kad sutaupo ant keitimo. Bet nemini kad balansuoti ratus vistiek reikia pries sezona.
Carrera 3.6 his
Tribeca 3.6 her
Vartotojo avataras
wzikas

Kitas

Grįžti į Legacy / Outback

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių