Kodel tiuninguojat savo masinas?

Automobilio galimybių tobulinimas

Kodel tiuninguojat savo masinas?

Standartinė tomasm » 21 Geg 2010, 17:00

Sveiki,

Kas Jus asmeniskai stumia investuoti savo pinigus i masinos galimybiu tobulinima? Kokie yra stipriausi sio veiksmo motyvai? Kiek Jums svarbi aplinkiu nuomone apie Jusu automobilio galia/grozi/valdomuma ir t.t.?
93Legacy2.0Turbo
Vartotojo avataras
tomasm

Re: Kodel tiuninguojat savo masinas?

Standartinė Erikas » 21 Geg 2010, 17:15

Na mano skonis yra iskreiptas ir todel man patinka "pati slyksciausia impreza" ir dar uzhsidejau pati slykciausia kapota... Anyway. Grozis del griozio. I "valinima" nebeinvesuoju litu, nes vistiek ji nevalins kaip classicas, nebent labai stirpiai ant dietos ja sodinti, o gaila pjaustyti kebula, kol neapsizenijau iki mirties. I ka investuociau tai i forika ar legacy. Sudeciau gera izoliacija, dujas, audio ir ratus :))
1997 Mercedes Benz Vito V230
1990 VW Golf MK1 Cabrio
Vartotojo avataras
Erikas

Standartinė Tomas_as » 21 Geg 2010, 17:26

tomasm rašė:Sveiki,

Kas Jus asmeniskai stumia investuoti savo pinigus i masinos galimybiu tobulinima? Kokie yra stipriausi sio veiksmo motyvai? Kiek Jums svarbi aplinkiu nuomone apie Jusu automobilio galia/grozi/valdomuma ir t.t.?

Pastaruoju metu kaip psichologas pasidarei panirai i kazkokius filosofinius apmastymus :D
nori kad greiciau vaziuotu ar graziau atrodytu tai ir tobulini.
Vartotojo avataras
Tomas_as

Standartinė paulikas » 21 Geg 2010, 19:08

as tai sakyciau, kad tai dalis gyvenimo budo :) hobis prie masinos pasikrapstyt turint laisvo laiko ir lycna kapeika :D

o kitu nuomone asmeniskai man tai mazai rupi, jei kazko klausiu tai tik del nezinojimo, o ne del nuomones ;)

nors koks cia is manes dar "tiuninguotojas", nieko as dar praktiskai neinvestaves i savo zaraza...
colt czt 1.5 turbo :twisted:
Vartotojo avataras
paulikas

Standartinė maly » 22 Geg 2010, 07:30

Pritariu paulikui,tesiog tai idomu turint lasvo laiko pasikrapstyt susikonstruot ka nors paciam,esu susipirkes dabar jau beveik visa dazymo iranga bandysiu padailint pats savo suabrika ;D ka nors susiklujuot is stiklo audinio ;D
Automobiliu dazymas,smulkus kebulo remontas +37067939217.Vilnius
maly

Standartinė andrius_wrx » 22 Geg 2010, 08:13

keistas klausimas.
Man tai yra hobis ir atsipalaidavimas nuo kasdieninio darbo. motyvai? - matyt ne viskas su galva gerai.
Aplinkiniu nuomone - koks skirtumas? absoliuciai ji nesvarbi. Svarbus tik patarimai is technines puses is tikrai suprantanciu zmoniu.
Beje, as to visiskai nevadinu investavimu. Tai nera investicija. Vieni zmones leidzia pinigus klubams, kiti alkoholiniui, treti narkotikais svaiginasi, o kai kurie tuos pinigus isleidzia masinai.
andrius_wrx

Standartinė Erikas » 22 Geg 2010, 08:24

andrius_wrx rašė:

keistas klausimas.
Man tai yra hobis ir atsipalaidavimas nuo kasdieninio darbo. motyvai? - matyt ne viskas su galva gerai.
Aplinkiniu nuomone - koks skirtumas? absoliuciai ji nesvarbi. Svarbus tik patarimai is technines puses is tikrai suprantanciu zmoniu.
Beje, as to visiskai nevadinu investavimu. Tai nera investicija. Vieni zmones leidzia pinigus klubams, kiti alkoholiniui, treti narkotikais svaiginasi, o kai kurie tuos pinigus isleidzia masinai.

Tai galima daryti prielaida, kad automobilio tiuningavimas yra priklausomybe/liga.... :D
1997 Mercedes Benz Vito V230
1990 VW Golf MK1 Cabrio
Vartotojo avataras
Erikas

Standartinė andrius_wrx » 22 Geg 2010, 08:28

Erikas rašė:Tai galima daryti prielaida, kad automobilio tiuningavimas yra priklausomybe/liga.... :D

jeigu tu kiekviena hobi ar laisvalaikio uzsiemima traktuoji kaip priklausomybe ar liga - tada taip.
andrius_wrx

Standartinė Vilmis78 » 23 Geg 2010, 08:06

asmeniskai man tai yra hobis...
aplinkiniu nuomone tokia kaip: kam tai darai, na ir kas, kad geriau traukia, kuro daugiau valgo, garsiai kriokia ir t.t. man nelabai rupi...
su baru visada geriau!
kontaktams: 8-650-63615
Vartotojo avataras
Vilmis78

Grįžti į Garažas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių