Išmanusis mandrafonas

Džiaugsmai ir rūpesčiai mūsų kompiuterių...

Išmanusis mandrafonas

Standartinė Foox » 27 Rgp 2013, 13:25

Gera diena forume, ieškau patarimo/atsiliepimų. Užkniso negyvai mano telefonas. Jau metus ir 11 mėnesių noriu paleist jį į sieną bet gaila buvo kol už jį dar mokėjau. Dabar gi baigsis mano mokėjimai ir netveriu džiaugsmu galėdamas pasiimti naują telefą. Šiaip taikau į ne brangiau nei 700 Lt, paskirtis ~30% pokalbiams, 40%naršymui, 10% sms'ams, o kas lieka GPSui, ir kad gulėdamas nenaudojamas neišsikrautų per parą.
Dabar nužiūrėjau LG LII 710, Atrodo vienas iš tų aparatų, kur google maps ar operą leist be didelių problemų galėtų, nes viduriai jo tikrai nėra blogi (apie 3d geiminimą ir apskritai geiminimą net negalvoju). Dabar tik keltas minusiukų kuriuos pats radau:
1) Kraunant batarkę negaudo ryšio. Kogero pirmųjų partijų silpnybė, ar pasitvarkė, gal kas iš turinčių/susidūrusių gali pakomentuot kaip sprendėt bėdą, kaip garantinis LG dirba ir t.t.
2) Neryškus ekranas: ne apie raišką, o ryškumą. Dieną perskaityt sakoma, kad nieko neįmanoma, kas ekrane vyksta.
3) Lėta atmintis. Vėlgi, geimint nesiruošiu, tai kaip ir būtų dzin bet kiek tikrai ji yra lėta?
4) Gal prie pirmo pridėt reikėjo, bet kažkaip nusiskundimų šiaip nemažai randu, kad prastai surinktas, tai SD kortų neranda tai dar koks velnias. Jau nekalbant apie tai, kad jokios ekrano apsaugos nėra (mašinoj, paskraido mano telefonai).

Gal kas kokį kitą dėmesio vertą variantą pasiūlyt gali? Tik neperlipam 700 Lt barjero, nereikia man nei gero vardo nei quad core'o telefone.
Foox

Re: Išmanusis mandrafonas

Standartinė MarBar » 27 Rgp 2013, 13:58

Už tokią sumą ir išeis nupirkti nieko gero, kurį vėl norėsi paleisti į sieną. :P Aš žiūrėčiau į Lumia 620 su WIN, HTC 8S su WIN, HTC desire X su android ir minėtą LG. Kas patinka tą ir imi. www.mobili.lt galima paskaityt keletą atsiliepimų, aišku atfiltravus vaikų paistalus :D Na o rimčiau www.gsmarena.com.
Legacy 07 2.0R
Vartotojo avataras
MarBar

Standartinė Foox » 27 Rgp 2013, 14:35

Jau ko ko bet WP nenoriu. Neesu pakankamai priklausomas nuo FB Twitterių ir kitokio velnio, kad imčiau jiems pritaikytą aparatą. Jei ne ekranai ir kameros Nokių tai WP net ir tų 4% rinkos manau neturėtų.

Šiaip ar taip, grįžtant prie reikalo. Iškenčiau šito nepaleidęs, manau nepaleisiu ir kito. O ir nematau, kodėl turėčiau norėt jį paleist, manau tarp 256 ir 768 RAM skirtumas yra. Viena pagrindiniu priežasčių, kodėl noriu savajį paleisti į sieną, taik ad jis išjungia man pastoviai kokią programą dėl RAM trūkumo. Bandai įeiti į kokį websaitą, kuriame daug reklamos iškart crashina opera.

Žodžiu pagal tai, kiek ir kaip aš telefą naudoju tai man ir šitas būtų labai didelis upgrade, klausimas ar nėra geresnio santykio kainos/našumo/kokybės neperlipant 700 Lt.
Foox

Standartinė MarBar » 27 Rgp 2013, 17:55

Visi turi minusu, pvz htc amzina beda su vidine atmintim kurio paprasciausiai nera :D Samsung plasmasiniai ir atnaujines savo s2 android versija likau nusivyles, ir noriu mesti i siena :D Kiek maigiau tai wp dabar labiausiai domina, bet visada atsiras kazkas vienur ar kitur geresnis.
Legacy 07 2.0R
Vartotojo avataras
MarBar

Standartinė SubaruLT » 28 Rgp 2013, 08:00

Turiu LG l700 ar koks ten, nieko blogo ngaliu pasakyt, iskyrus tik ka kartais biski rysi prastai gaudo, kamera nekokia lyginant su nokia, bei buna ka kisenej issijungia nuspaudus isjungimo miktuma.
Vartotojo avataras
SubaruLT

Standartinė Foox » 28 Rgp 2013, 08:43

Vat tas ryšio prastas gaudymas mane labaiausiai ir atgraso nuo šito modelio. Kiek dar skaitau tai labai daug kam pasitaikę yra eiti į garantinį su juo, nes kraunant negaudo ryšio.

Šiaip tas noras mesti į sieną dabartinį telefą tikrai nekyla iš to, kad jis ten iron man'ą 3 lagina ar renderint su juo normaliai didelio failo negali. Ne kompą perku. Aš savąjį mest į sieną noriu todėl, kad jis skambinant stringa. Tiesiog vat užeina ir stringa. SMS rašyt neįmanoma, pamiršti net ką ir kam norėjai parašyt kol atsidaro message app'as. O blogiausia, kai įeini į kokį didesnį web'ą (kad ir žinias paskaityt kokiam BBC/CNN) išsujngia browseris. Jei tuo pačiu muziką pasileidęs tai browseris išsijungia tik įrašius bet kokį adresą. O kai browseris lūžta, į history neišsisaugo niekas.

Žodžiu, man telefu nusivilt tikrai sudėtinga, realiai reikia kad jis veiktų ir tiek. Deja, HUAWEI U8650 - plyta sienos verta. bijau tik tiek kad irgi užsirausiu ant kokio brokovano aparato, kuris daugiau laiko garantiniam praleis nei pas mane rankoj.
Foox

Standartinė ArunasV » 10 Lap 2013, 11:53

Jei ryšio kokybė prioritetas tuomet motorola razr i tau labai patiks. Bet gamyklinis softas turi bug'u. įsidėjus aftermarket telefonas dirba puikiai!
Vartotojo avataras
ArunasV

Nuotraukos: 1

Standartinė Kengurius » 17 Lap 2013, 23:06

Pasidomek "gigabyte" telefais, vardo neturi, viduriai jega, kaina pigi, ciupinejau visus (kauno aviteloj yra) tai zinok visai patiko, nezinau kaip ilgam laike, bet is softo puses koks skirtumas, tas pats androidas, procas quad core ir tt kuris beveik toks pat i s4 eina..
Subaru Impreza outback sport '02 Ej25

Subaru impreza '96 Ej20

http://i.imgur.com/3mtgayT.jpg
Vartotojo avataras
Kengurius

Standartinė Cvekas_GT » 17 Lap 2013, 23:11

4 metai iš eilės naudoju HTC. Nei kart nenuvylė, nei karto nenešiau remontuot. Ne kartą yra kritę ant žemės. Pats valdymas man patinka ir labai tinka. Manau čia priklauso nuo to, kam naudosi ir koks valdymas priimtinas. Patarčiau pabandyt ne vieną kokiam nors salone ir pats nuspręsi.
https://www.facebook.com/CvekasPerformance/
Cvekas_Performance
Ex Subaru impreza 2,2 GC
Ex- Impreza WRX GF
Ex- Impreza 2,5 GG
Ex-Impreza 2,0 2010
Ex-Forester S-Turbo
ex-Outback 2005
ex-Impreza GF
ex-Tribeca
ex-Ford ranger XL
now-Lexus RX400h
now-mini clubman S
Vartotojo avataras
Cvekas_GT

Nuotraukos: 0

Standartinė Minde » 18 Lap 2013, 00:05

Kengurius rašė:Pasidomek "gigabyte" telefais, vardo neturi, viduriai jega, kaina pigi, ciupinejau visus (kauno aviteloj yra) tai zinok visai patiko, nezinau kaip ilgam laike, bet is softo puses koks skirtumas, tas pats androidas, procas quad core ir tt kuris beveik toks pat i s4 eina..

Ant dienu pirksiu gigabyte maya m1 v2, tai galesiu veliau pasakyt ar viskas ok ar ne :D dar vienas vertas demesio gigabyte roma r2 jis 4 coliu ir pigesnis :)
Subaru impreza '99 2.0 NA+turbo E85
Autodalys pigiau
http://www.brakesystems.lt
Vartotojo avataras
Minde

Nuotraukos: 0

Standartinė Erikas » 18 Lap 2013, 00:30

Cvekas_GT rašė:4 metai iš eilės naudoju HTC. Nei kart nenuvylė, nei karto nenešiau remontuot. Ne kartą yra kritę ant žemės. Pats valdymas man patinka ir labai tinka. Manau čia priklauso nuo to, kam naudosi ir koks valdymas priimtinas. Patarčiau pabandyt ne vieną kokiam nors salone ir pats nuspręsi.

Puse dienos laikanti batarke mane labai nuvyle :)
1997 Mercedes Benz Vito V230
1990 VW Golf MK1 Cabrio
Vartotojo avataras
Erikas

Standartinė azart » 18 Lap 2013, 08:35

Nexus 5 atsirado jau LT, visai padorus aparatas viomis prasmemis. Rekomendoju.
Impreza Station Wagon II '02 125HP
"...у действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла, а при ускорении слёзы восхищения должны стекать по щекам горизонтально в направлении ушей..." Вальтер Рёрль
Vartotojo avataras
azart

Standartinė Foox » 19 Lap 2013, 18:35

Seniai jau Xperia L įsitaisiau :)
Foox

Standartinė Martinas » 19 Lap 2013, 20:44

Minde rašė:
Kengurius rašė:Pasidomek "gigabyte" telefais, vardo neturi, viduriai jega, kaina pigi, ciupinejau visus (kauno aviteloj yra) tai zinok visai patiko, nezinau kaip ilgam laike, bet is softo puses koks skirtumas, tas pats androidas, procas quad core ir tt kuris beveik toks pat i s4 eina..

Ant dienu pirksiu gigabyte maya m1 v2, tai galesiu veliau pasakyt ar viskas ok ar ne :D dar vienas vertas demesio gigabyte roma r2 jis 4 coliu ir pigesnis :)

Turiu jau mėnesį maya m1 v2. Jei neužsisėdėt ant data/wifi, tai porą parų laiko. Jei aktyviai naudot, tai teks kasnakt kraut. Ekranas labai geras, galingumo irgi per akis. BET. Ėmė ir sustreikavo mikrofonas po trijų savaičių naudojimo. Kartais veikia, dažniau ne. Vis neprisiruošiu į garantinį nunešt.
Kaip suprantu, Gigabyte visai šviežiai į mobilią rinką bando įeiti, tai nenuostabu, kad pirmi blynai su bug'ais. Bet mačiau jau visą liniją naujų telefonų paruošę.
my07 EUDM Legacy Wagon
my02 USDM WRX (gone)
Vartotojo avataras
Martinas

Grįžti į IT forumas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių