Impreza kasdiediniam važinėjimui

Re: Impreza kasdiediniam važinėjimui

Standartinė BRZ » 04 Bal 2016, 19:30

O aš kažkaip esu girdėjęs, kad per latvius galima. Pirma Latvijoj ir tada Lietuvoj. Tik klausimas ar taip apsimoka
BRZ

Standartinė SubaruGF » 04 Bal 2016, 20:10

gerai girdejai. bet seniai. dabar jau nebera variantu lietuvoje uzregistruot.
SubaruGF

Standartinė BRZ » 04 Bal 2016, 20:14

tai jei net perkelčiau vairą prieš registraciją, tai Lietuvoje niekaip nebūtų galimybės eksplotuot?
BRZ

Standartinė Chulio » 05 Bal 2016, 07:14

BRZ rašė:Aš atsiprašau, jeigu ne į temą pataikiau (žalias čia dar:( ), bet ar kas esat 2002-2004 m WRX vairą iš dešinės į kairę perdėję?

Daug subarikų (ypač imprezų gc/gf kėbule) keltais vairais važimėja LT keliais, bet dabar jau šaukštai po pietų...nebent važinėt su registruota kitoj šaly...

Kitas klausimas, ar verta dėl wrx minti kryžiaus kelius... Būtų kokia nors sti limited (ar kažkas panašaus), tai dar dar, bet wrx'ų taigi EUDM/USDM yra...
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Standartinė pacman » 31 Geg 2017, 17:00

Laba diena,

esu naujokas forume, noriu pasiteirauti ar kasdienai uztenka Subaru GH 1.5 variklio? Ar nebus jis vezlys Vilniaus mieste? Dar noreciau pasiteirauti apie 1.5 motora. Ar sis motoras yra patikimas?
pacman

Standartinė Mantulka » 06 Lap 2017, 10:42

Sveiki, ziurineju subaru impreza 2.0 92kw. Benz/Dujos

Kadangi su dabartine Vectra C 2004m 2.2dti 92kw, neiseina pravaziuoti ten kur reikia :) Ir del to kencia priekinis bamperis :D

Reikia dasibrauti iki zvejybos vietu, specialiai y bekele nelysiu.

Kaip su kuro sanaudom trasoi siems varikliams ? Kadangi trasa gan nemazai pravaziuoju.

Detaliu kainas pasiziurejus, tai kaip ir nebrangu,lyginant su dabartine auto.

Ar uztenka 92kw pwz aplenkti 2furas vaziuojancias 90km/h ? Su Dyzeliu 2.2 92kw kuo ramiausiai aplenkiu.
Mantulka

Standartinė scalman » 06 Lap 2017, 19:25

paprastos imprezos priekis nebus ten ka auksciau nei kitu lengvu masinu. reiktu kelti ar det koki mazesni bamperi ar pjaut dali jo kad nemaisytu.
lengva impreza tai turetu traukt uztenkamai bet nebus zveris aisku. zvejot ar siaip kazkur i miskus tai pats tas, tik jeigu vietos nereikia daug. man neuzteko .
2.0 bus ir taupi ir galios pakaks.galima su 10l duju manau saltai vazinetis.
Outback '01 / 2.5AT / 4EAT / VDC + galinis LSD / 5cm liftas / 26cm prosvaiste / 215/65 R16 BFG TA KO2 / galo stabilikas isimtas /
scalman

Nuotraukos: 3

Standartinė Mantulka » 06 Lap 2017, 20:12

Ziurejausi jog iskelineja, tai manau to ir pakaktu, pas mane GTS opelis tai dar kazkiek zeminta.

Tai vat reikia ir y miskus ylysti, ir trasoi,bei mieste vazineti :) Daugiausiai trasoi, ir mastau apie impreza

O del vietos tai mm .. Galines sedynes atsilenkia ?
Mantulka

Standartinė Chulio » 06 Lap 2017, 20:37

Jei daugiausia trasoj - tada geriau legacy ar obk, bet ne impreza...
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Standartinė Mantulka » 06 Lap 2017, 20:46

Chulio rašė:Jei daugiausia trasoj - tada geriau legacy ar obk, bet ne impreza...

Tarkim toky ? https://autoplius.lt/skelbimai/subaru-l ... 60509.html

Kaip su ju remontu ? Ir ar 92kw jam gana bus ?
Mantulka

Standartinė Chulio » 07 Lap 2017, 08:27

Aš rinkčiausi 2.5 arba 3.0, bet važinėja žmonės ir su 2.0...

O amžius, stovis - pagal kišenę :wink:
B4 & B9
Vartotojo avataras
Chulio
Moderatorius

Standartinė Mantulka » 07 Lap 2017, 09:45

Nesinori eksplotacijai, per dauk isleisti :) Tai ir izuriu y mazesny litraza :)

Kadangi dabartine masina verta apie 2k euru, tai ir ziuriu 2-2.5k euro.

https://autoplius.lt/skelbimai/subaru-i ... 69163.html

O Kokios duju ydejimo+yranga kainos 2litru varikliam ?

Pasiziurejus Legacy,otbck Tai matosi jog komplektacijos dauk geresnes,tai aisku bus maloniau vazineti, bet kaip su ju eksplotacija ?
Mantulka

Standartinė scalman » 07 Lap 2017, 19:54

graziai atrodo tas legacis pakeltas mazdaug iki obk aukscio puiku. o varikliai 2.0 uztai kantrus ir nelepus. to skelbimo kaina matyt uzkelta del to kad grazia iatrodo ratai ale juodi. ir kaina kyla. mano manymu tokiu metu per didele kaina. jei turi rankas tokia isvaizda pasidarysi nebrangiai jei noresi.
ir 2.o turi pliusa paletintoja. is kitos puses sankaba reik atsargiai vazinet gan. ir jei padrosi kur dumblynuose tai ilgai nelaikys kai tuo tarpu automatas eis kaip tankas ir vargo nematys.
uz tokia kaina jau rasciau sekancios kartos apie 2005 metus outbacka su 3.0 motoru .
jei jau ziuret i iskelta legacy tai kodel tada ne outback . ten jau iskarto iskelta ir dazniausia geresnes komplektacijos viduj . o bagazinej as miegojau 2 savaites kai keliavau po europa be problemu .
eksplotacijos nebus imprezos mazesnes nei legacy ar outbacko. daliu kainos panasios nes tie patys varikliai eina.
reiktu pasedet pravaziuot su impreza ir po to su outbacku tai matytum koks skirtumas. nepalyginsi.
Outback '01 / 2.5AT / 4EAT / VDC + galinis LSD / 5cm liftas / 26cm prosvaiste / 215/65 R16 BFG TA KO2 / galo stabilikas isimtas /
scalman

Standartinė Mantulka » 07 Lap 2017, 20:01

Ziurineju outbacka, nes youtubei pasiziurejus, na blyyn mazoka bus vietos .. is imprezos,visgi noresis ir y bagazine ka nors ykisti.

O kaip del outbacko ? kaip tie 2.5 varikliai ? ar ir 2.0 buvo ? Man gan svarbu eksplotacija, dabartine vectra c byra,pavazinejus blogiasniais keliais.
Ydomu outbacko variklio prolemos, kaip ten ju pakaba ? dauk visko ? Reiks pasiziureti dalis internete, ty kaina.

Y purvus specialiai nelysiu draskytis, tiesiog iki zvejybos vietu davaziuoti :) Ziema per sniega gal ir ydomu palakstyti, bet abejoju ar specialiai lysiu,ir draskysiu :)

Daily car reikia.

Arteja manau tas metas, kai masinai dauk pinigu neiseis leisti,seima,namai ir tt..
Mantulka

Standartinė scalman » 07 Lap 2017, 20:46

Mantulka rašė:Ziurineju outbacka, nes youtubei pasiziurejus, na blyyn mazoka bus vietos .. is imprezos,visgi noresis ir y bagazine ka nors ykisti.

O kaip del outbacko ? kaip tie 2.5 varikliai ? ar ir 2.0 buvo ? Man gan svarbu eksplotacija, dabartine vectra c byra,pavazinejus blogiasniais keliais.
Ydomu outbacko variklio prolemos, kaip ten ju pakaba ? dauk visko ? Reiks pasiziureti dalis internete, ty kaina.

Y purvus specialiai nelysiu draskytis, tiesiog iki zvejybos vietu davaziuoti :) Ziema per sniega gal ir ydomu palakstyti, bet abejoju ar specialiai lysiu,ir draskysiu :)

Daily car reikia.

Arteja manau tas metas, kai masinai dauk pinigu neiseis leisti,seima,namai ir tt..

sakyciau subaru tam ir skirtos. ne kad be proto draskyt bet ir ne vien asfaltu vazinetis. net nebuciau ziurejas i outbacka jei buciau shopintis vazinejas ir kelis kartus i miska. tikrai galima jau kazkur rimciau palyst. youtubej deja nedaug outbacku video bet uztai daug foresteriu. galima sakyt pravazumas butu labai panasus ju.
outbacko privalumasi prie impreza ar foresteri yra vidaus patogumas, komplektacija geresne. klimato kontrole, sildomos sedynes, sildomi veidrodeliai, sildomas priekinis stiklas , du liukai. aisku nieko to neturi manual modeliai cia tik automatam. man sedynes labai patogios , apvaziavau europos kampa per 5500km vasara kaip tik tai nu nieko absoliuciai nebuvo .
kokios problemos situ modeliu / metu tai galvos tarpines, jos jeigu netvarkytos gali leisti tepalus ar antifriza ar abu . bet tai pataisoma tik viena karta ir gali but pamirsta visam laikui jei gerai padaroma.
2.5 varikliai eina su pagr dirzu kuri reik vis pasikeist kas kazkiek km. 3.0 eina su grandine . bet 3.0 duju idejimas ir voztuvu reguliavimas bus daug brangesnis. bet ir trauka geresne aisku. bet jos uztenka.
eksplotacija bendrai tai pigi. ir remontuot reikia labai mazai ka o jei reikia tai galima sakyt viena karta ir jau ilgam pamirsi.
ir siaip outbackas masina su kuria vesi seima , draugus , zuvis, malkas, bulves, ka tik sugalvosi. ir ji tave ves per miskus, laukus, smelynus , pelkynus gan gerai. galima dar pasikelt apie 5cm nieko neitakos beveik nei granatom nei kitom dalim.
mano prosvaiste dabar apie 25 cm. per medzius kritusius gali vaziuot xD . tuo paciu greitkeli laikai per 120 ir labai komfortabiliai plauki . bet tai nera mersas aisku.
pakaba gera. o keisti amortikai ir spyruokles nesikandzioja kainos. KYB amortai po 70 euru priekiniai pvz. cia jau geri butu.
smagus jausmas kai nuvaziuoji kad ir i miska ziuri smelynas ir zinai kad as galiu ten pravaziuot arba koks dumblas nedidelis, vanduo ir tu vaziuoji toliau . nes AWD sistema ne kaip daugumos kitu AWD kur isijungia tik tada kai ratai prasisuka. cia ji visada ant visu ratu. tik paskirstymas keiciasi priklausomai nuo poreikiu. bet visi ratai visada vedami.
galiam butu pagalvot kad del to kuro turetu ryt daugiau bet kad normaliai pas mane su dujom netvarkoj dar tai man apie 13-15 ima bendrai paemus . kiti giriasi kad maziau pila.
outbackai tik 2.5 ar 3.0 eina situ metu. 3.0 tik automatai .
scalman

AnkstesnisKitas

Grįžti į Impreza

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių