16.09.17 "Trackday. Petrolhead event by H Klubas"

Sporto varžybos bei kiti renginiai

16.09.17 "Trackday. Petrolhead event by H Klubas"

Standartinė ShaNsaS » 26 Rgp 2016, 11:48

Paveikslėlis
Antrasis iš dviejų 2016 sezono "Trackday. Petrolhead event by H Klubas" renginių įvyks rugsėjo 17, Nemuno Žiedo trasoje.
Tai ir vėl bus grynakraujis benzingalvių renginys kuriame laukiami visi, kam nesvetima auto kultūra - tiek trackday entuziastai (trasoje galės startuoti ne tik Honda vairuotojai), kuriems bus skirtas didysis žiedas, laiko matavimo įranga, profesonalių teisėjų brigada, o saugumą užtikrins greitosios pagalbos, gaisrinės ir tech. pagalbos ekipažai; tiek showoff ir stance kultūros mėgėjai, kurių laukia gražiausiojo automobilio rinkimai, o juos nuspalvins seksualiosios Honda Girls merginos. Renginyje laukiami ir užkietėję Honda entuziastai su retro/oldschool automobiliais bei visi bendraminčiai automobilių ir motociklų kultūros mylėtojai.

"Drifto" trasoje (a.k.a) šėrykla vyks slalomo varžybos, kurias ves kolegos iš CivicClub.lt

Daugybė dėmesio ir pramogų, kaip visada, bus skirta ir renginio žiūrovams. Rinksite gražiausią auto Showoff'e, žemiausią ir garsiausią Hondas, galėsite dalyvauti totalizatoriuje ir loterijoje, kurių metu itin lengvai galėsite laimėti labai įvairių H klubo ir renginio rėmėjų prizų. Nuo Trackday marškinėlių iki pasivažinėjimo su naujuoju Honda Civic Type-R.

Daugiau informacijos bei dalyvių registracija - http://www.trackday.lt
www.dalauta.lt
Tuning parts, stock parts, wheels, nuts, tires and more stuff
Vartotojo avataras
ShaNsaS
 
Pranešimai: 314
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 21:10

Grįžti į Sportas ir Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių